Просмотров: 923
01 Июль 2011 года

Сьогодні у засобах масової інформації було поширено повідомлення учасників одного із судових процесів у Печерському районному суді м. Києва про те, що за декілька місяців до початку судового розгляду членом Вищої ради юстиції Портновим А.В. було проведено перевірку та безпідставно звільнено від відповідальності суддю Печерського районного суду м. Києва Вовка Сергія Володимировича.

       За пропозицією члена Вищої ради юстиції Портнова Андрія Володимировича на офіційному сайті ВРЮ розміщено довідку про результати перевірки, проведеної ним за зверненнями Ремесленнікової Т.І. стосовно судді Печерського районного суду м. Києва Вовка С.В.

       Повідомляємо, що у зверненні громадянки Ремесленнікової Т.І., що надійшли до Вищої ради юстиції 29 листопада 2010 року, зазначалося про порушення суддею Вовком С.В. норм чинного законодавства України під час розгляду справи про визнання права користування житловим приміщенням. Матеріали перевірки було розглянуто на засіданні ВРЮ 1 березня 2011 року й прийнято ухвалу про затвердження перевірки з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення вказаного судді з посади за порушення присяги.

       Звертаємо увагу представників ЗМІ, що підставою закриття провадження щодо судді Вовка С.В. стала ухвала Верховного Суду України від 29 вересня 2010 року, якою рішення вказаного судді було залишено у силі.


       Довідка про результати перевірки

       Рішення Вищої ради юстиції

 
 
Вища рада юстиції призначила суддів на адміністративні посади
Вища рада юстиції внесе подання про звільнення суддів з посад за загальними обставинами
Высший совет юстиции назначил судей на административные должности в судах
А. Портнов ищет новую должность?
2/3 ВСЮ будут составлять судьи, избранные Съездом судей Украины, – А.Портнов
Сегодня состоятся "исторические" решения Высшего Совета Юстиции или некоторые вопросы заседания 11 июня 2023 года
Все новости

Вход

 
 
  Забыли пароль?
Регистрация на сайте