Просмотров: 1228
01 Июнь 2011 года

31 травня 2011 року Вища рада юстиції за результатами розгляду питань порядку денного прийняла рішення про внесення подання Президенту України про призначення двох кандидатів на посади суддів, зокрема до місцевого адміністративного та до місцевого загального судів.

       Рада також прийняла рішення про внесення подання про звільнення восьми суддів з посад за загальними обставинами, а саме: у відставку, у зв’язку із досягненням шістдесяти п’яти років, через неможливість виконувати свої повноваження за станом здоров’я та у зв’язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням.

       За повідомленням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 26 квітня 2011 року Вища рада юстиції ухвалила рішення внести подання про звільнення СТАСЮКА Миколи Івановича з посади судді Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області у зв’язку з набранням законної сили обвинувальним вироком щодо нього. 7 вересня 2010 року апеляційним судом Хмельницької області Стасюка М.І було визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 Кримінального кодексу України (отримання хабара).

       За результатами розгляду пропозицій членів ВРЮ щодо звільнення суддів з посад за порушення присяги, дві пропозиції було відхилено. Затверджено результати 19 перевірок відносно 48 суддів з висновком про відсутність підстав для внесення подання про їх звільнення за порушення присяги.

       Вищою радою юстиції частково задоволено скаргу судді на рішення кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Львівського апеляційного округу від 21 травня 2010 року.

 
 
С сегодняшнего дня чиновников, привлеченных к ответственности за коррупцию, должны увольнять
Судье Харьковского апелляционного админсуда грозит 12 лет лишения свободы за $8 тыс. взятки
С начала этого года на Украине осуждены 11 судей, – В.Пшонка
Вища рада юстиції призначила суддів на адміністративні посади
Вища рада юстиції внесе подання про звільнення суддів з посад за загальними обставинами
ВСУ проанализировал судебные ошибки в делах о взяточничестве
В Полтаве судья райсуда обвиняется в получении взятки
В Херсонской области судья попался на взятке в 110 тысяч гривен
Высший совет юстиции назначил судей на административные должности в судах
А. Портнов ищет новую должность?
2/3 ВСЮ будут составлять судьи, избранные Съездом судей Украины, – А.Портнов
Сегодня состоятся "исторические" решения Высшего Совета Юстиции или некоторые вопросы заседания 11 июня 2023 года
Все новости

Вход

 
 
  Забыли пароль?
Регистрация на сайте