Налогообложение адвокатской деятельности в 2011 году. Новое в законодательстве. Комментарии специалистов

ОПОДАТКУВАННЯ АДВОКАТІВ, ЯК САМОЗАЙНЯТИХ ОСІБ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ НЕЗАЛЕЖНУ ПРОФЕСІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ТА АДВОКАТСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ. Загальні положення.

 

Авраменко Геннадій Николаевич

 

Расправы над адвокатами. Еще один адвокат лишен права на профессию

Коментариев: 13

 

Маразм крепчал. Лидия Изовитова пытается загнать адвокатов на свое заседание с помощью решения суда

Коментариев: 2

 

Закон України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"

 

Инновации Харьковской КДКА – забота о правах адвокатов или «пилотный» проект в борьбе за влияние в адвокатуре?

 

Владимир Высоцкий: «В том, что происходит с адвокатурой, виноваты и сами адвокаты…Нельзя молчать»

 

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"

 

Висоцький Володимир Іванович

 

Заказчик расправы над Владимиром Высоцким сидит на Банковой? Версия Юрправды

Коментариев: 1

 
Просмотров: 846
01 Декабрь 2010 года

Недоліки Податкового кодексу мають бути виправлені у найкоротший час. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров сьогодні, відкриваючи засідання Уряду.

Микола Азаров зазначив, що вчорашнє рішення про ветування Податкового кодексу України є спільною позицією Президента України Віктора Януковича та Уряду: «У понеділок Уряд розглядав питання Податкового кодексу, сформував позицію і я цю позицію довів до відома Президента».

Прем’єр-міністр зазначив, що чинна податкова система України стримує модернізацію та розвиток економіки і водночас створює умови для тіньової діяльності, внаслідок чого державний бюджет і Пенсійний фонд не отримують значні кошти і не в змозі виконувати соціальні зобов’язання. «Таким чином, податкова реформа неминуча. Більше того, вона гальмується вже декілька років», - наголосив Глава Уряду та додав, що «колишня влада, яка зараз критикує дії Уряду, не спромоглася за п’ять років роботи здійснити ні податкову, ні жодну іншу реформу».

Прем’єр-міністр нагадав, що спроби проведення податкової реформи у 2003-2004 роках були зірвані так званою помаранчевою революцією, а підготовлена податкова реформа у 2006 році не була проведена у зв’язку з антиконституційними діями тодішньої влади, які призвели до того, що Верховна Рада України не працювала 9 місяців, після чого була розпущена.

Водночас, за словами Глави Уряду, навіть часткова податкова реформа 2003 року, коли з 36% до 13% було знижено ставку податку на доходи фізичних осіб і на 5% ставку податку на прибуток, дала можливість економіці розкрити потенціал і продемонструвати рекордні темпи розвитку – 12,6% на рік. «У новітній історії України це, на превеликий жаль, єдиний приклад такого успішного розвитку, і він підтверджує правильність обраного напряму реформ», - підкреслив Микола Азаров.

На думку Прем’єр-міністра, необхідно усвідомлювати, що податкове законодавство, як ніяке інше, зачіпає матеріальні інтереси людей, а про масштаб зацікавленості до документа з боку суспільства, бізнесу, парламентарів свідчить те, що у процесі громадського обговорення Податкового кодексу було внесено більше 4,5 тис. поправок, а до другого читання – ще 5 тис. поправок.

«За всю історію роботи Верховної Ради жоден документ не привертав до себе такої уваги, не викликав такої активності», - зауважив Глава Уряду.

Микола Азаров зазначив, що необхідно також зважати на те, що маючи такий величезний обсяг правок, врахувати абсолютно все в обмежений час практично неможливо: «Тому певні недоліки в такому масштабному документі могли бути, і їх потрібно виправити, виявлені недоречності усунути».

«Відтермінування податкової реформи – це відтермінування оновлення і розвитку країни. Ми всі повинні це усвідомити. Тому необхідні зміни до Податкового кодексу треба внести в найкоротший час. В цих змінах ми повинні максимально врахувати зауваження людей, які працюють на спрощеній системі оподаткування», - наголосив Глава Уряду.

 
 

Вход

 
 
  Забыли пароль?
Регистрация на сайте