Просмотров: 998
20 Апрель 2011 года

За результатами розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради юстиції 19 квітня 2011 року було прийнято рішення про внесення подання Президенту України про призначення Бевзенко Юлії Павлівни на посаду судді Печерського районного суду міста Києва.

       Рада прийняла рішення внести подань про звільнення трьох суддів з посад у відставку та одного судді – у зв’язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням.

       Задоволено клопотання судді Іванівського районного суду Одеської області ТИМЧУКА Руслана Миколайовича про поновлення строку для подачі скарги на рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 15 лютого 2011 року № 211/57-Б про відмову у рекомендуванні для обрання на посаду судді безстроково.

       Радою задоволено дві скарги суддів на рішення кваліфікаційних комісій суддів загальних судів Харківського та Запорізького апеляційних округів.

       Затверджено результати перевірок, проведених за зверненнями (заявами, скаргами) установ та громадян, щодо 18 суддів з висновком про відсутність підстав для внесення подань про їх звільнення з посад за порушення присяги.

 
 
Вища рада юстиції призначила суддів на адміністративні посади
Вища рада юстиції внесе подання про звільнення суддів з посад за загальними обставинами
Высший совет юстиции назначил судей на административные должности в судах
А. Портнов ищет новую должность?
2/3 ВСЮ будут составлять судьи, избранные Съездом судей Украины, – А.Портнов
Сегодня состоятся "исторические" решения Высшего Совета Юстиции или некоторые вопросы заседания 11 июня 2023 года
Все новости

Вход

 
 
  Забыли пароль?
Регистрация на сайте