Просмотров: 2898
19 Октябрь 2013 года

ЗВЕРНЕННЯ

Вважаємо своїм обов'язком поставити до відома адвокатську спільноту про свавілля, цинічне та грубе порушення Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», яке чиниться з боку керівництва Ради адвокатів України та безпосередньо заступником голови НААУ – Гвоздієм В.А. щодо 664-х адвокатів Хмельницького регіону, права яких грубо порушуються у зв'язку з рішенням №208 від 27.09.2013р. «Про скликання конференції адвокатів Хмельницької області», яке було прийняте у м. Львові.

Вищевказаним рішенням, Рада адвокатів України, грубо порушила Закон України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», позбавивши права 664-х адвокатів Хмельницького регіону приймати участь у зборах адвокатів області, які відбудуться 2 листопада 2013 року та у конференції адвокатів Хмельницької області 22 листопада цього року, а також обирати та бути обраними до органів адвокатського самоврядування.

Одним розчерком пера, з 843-х «живих» адвокатів Хмельницької області, які внесені до ЄРАУ, 664-ри адвоката штучно зроблено «мертвими». Тобто, в рішенні №208 від 27.09.2013 року з приводу проведення конференції адвокатів Хмельницької області «живими» визнано 179 адвокатів.

Як зазначено в рішенні РАУ до ЄРАУ з адресою робочого місця в Хмельницькій області включено лише 179 адвокатів.

Всі 843-ри адвоката Хмельницької області є в ЄРАУ, що підтверджується витягами, які зроблено після того, як ми ознайомились з цим рішенням. Відомості щодо адвокатів, які містяться в цих Витягах повністю відповідають вимогам ст. 17 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Єдиною умовою для участі в установчій конференції адвокатів регіону, передбаченою ч.2 ст. 43 Закону № 5076-VІ та абзацом 2 пункту 5 Розділу Х Перехідних положень є тільки наявність свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, одержаного адвокатом України за рішенням КДКА відповідного регіону, створеної до набрання чинності цим законом 15.08. 2012року.

Оскільки, будь-які інші умови та підстави, які б перешкоджали адвокату регіону приймати участь в установчій конференції, обирати та бути обраним в органи самоврядування відповідного регіону зазначеними нормами цього ж закону не передбачені - тому ніякі інші вимоги до адвокатів, які установчою конференцією обирались до органів адвокатського самоврядування регіону, зокрема, наявність відомостей про них в Єдиному реєстрів адвокатів України та підтвердження ними своїх відомостей не тільки не відповідають, а й навіть суперечать вимогам Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Також невідомо яким принципом керувалась НААУ включаючи у Єдиний реєстр 179-ть адвокатів?

Таким чином, Національною асоціацією адвокатів України, вибірково, за власним бажанням, одних адвокатів включено в списки адвокатів, які мають право брати участь та бути обраними в зборах адвокатів Хмельницької області та конференції адвокатів області, а інших 664-х адвокатів «викинуто» та позбавлено такого права.

У зв'язку з тим, що вказане рішення порушує особисті немайнові права 664-х адвокатів Хмельницького регіону, ми вимушені звернутися до суду за захистом свого порушеного права.

По незрозумілим причинам квота представництва така: один делегат від п'яти адвокатів, і таким чином, участь у виборах органів місцевого самоврядування Хмельницької області будуть мати право 34,5 адвокатів від 179-ти.

При цьому, 664-ри адвоката позбавлені такого права!

Таким чином, всі члени органів адвокатського самоврядування , які були обрані на установчій конференції адвокатів Хмельницької області 13 жовтня 2012 року були обрані у відповідності до ст. 17, ч. 2 ст.43, ч.ч. 1, 6 ст. 45, ст.46, аб. 2 п. 5 Розділу Х Перехідних положень Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» і це питання не потребує повторно призначених виборів.

Додатки:

1. копія рішення №208 від 27.09.2013 року «Про скликання конференції адвокатів Хмельницької області»;

2. витяг з журналу №5 за жовтень 2012 року «Вісник ВККА».

Адвокати Хмельницької області

 

 
 
Роман Мартыновский: «Что же происходит в умах адвокатов, если такое стало возможным в нашей стране…»
Появятся ли новые лица в ВКДКА или кто предает адвокатуру Севастополя?
Министерство адвокатуры расширяется. Украинскими адвокатами будет руководит еще один госслужащий
«Этот год будет для адвокатов революционным». Слова и дела «революционеров»
Инициативная группа адвокатов призвала коллег Хмельницкой области высказать свое мнение по поводу искусственного разделения адвокатов на угодных и неугодных
Представители Европейского союза адвокатов призвали руководство НААУ провести новый Учредительный съезд украинских адвокатов
Все новости

Вход

 
 
  Забыли пароль?
Регистрация на сайте