Просмотров: 1413
27 Май 2013 года

Вищий адміністративний суд України відкрив касаційне провадження за скаргою Висоцького В.І. на постанову від 21 лютого 2013 року Окружного адміністративного суду м. Севастополя, та ухвал від17 квітня 2013 року Севастопольського апеляційного адміністративного суду, по справі №827/26/13-а за позовом Висоцького В.І. до Установчого з'їзду адвокатів України, треті особи Вища рада юстиції, Темкіжев І.Х. про визнання протиправними та скасування рішень, зобов'язання вчинити певні дії.

Відповідно до ухвали від 18.05.2013 року по справі К/800/26021/13, Вищий адміністративний суд України витребував справу №827/26/13-а з суду першої інстанції, а також встановив строк для надання заперечень на касаційну скаргу.

Таким чином, Вищий адміністративний суд України може найближчим часом призначити справу до розгляду справу за позовом Висоцького В.І. у про визнання протиправним та скасування рішень «Установчого з'їзду адвокатів України» про внесення до порядку денного «Установчого з'їзду адвокатів України питання про дострокове припинення повноважень Висоцького В.І, як члена Вищої Ради юстиції, про дострокове припинення повноважень Висоцького В.І, як члена Вищої Ради юстиції, про призначення Темкіжева Ігоря Хажмуридовича членом Вищої ради юстиції.

 


 
Появятся ли новые лица в ВКДКА или кто предает адвокатуру Севастополя?
Министерство адвокатуры расширяется. Украинскими адвокатами будет руководит еще один госслужащий
664 адвоката Хмельницької області позбавили права обирати та бути обраними до органів адвокатського самоврядування
«Этот год будет для адвокатов революционным». Слова и дела «революционеров»
Инициативная группа адвокатов призвала коллег Хмельницкой области высказать свое мнение по поводу искусственного разделения адвокатов на угодных и неугодных
Представители Европейского союза адвокатов призвали руководство НААУ провести новый Учредительный съезд украинских адвокатов
Все новости

Вход

 
 
  Забыли пароль?
Регистрация на сайте