Просмотров: 1345
27 Февраль 2013 года

Сьогодні 27.02.2013 року Апеляційний суд м. Києва задовольнив у повному обсязі апеляційну скаргу Висоцького по справі 22-ц/796/3588/2013, за позовом Висоцького Володимира Івановича до «установчого з’їзду адвокатів України» в особі голови Рафальської Інни Владиславівни про визнання незаконними та скасування рішень.

Ухвалою Шевченківського районного суду м. Києва від 17.12.2012 року (суддя  Пономаренко Н. В.) відмовлено у відкритті  провадження  за позовом Висоцького Володимира Івановича до «установчого з’їзду адвокатів України» в особі голови Рафальської Інни Владиславівни про визнання незаконними та скасування рішень.

Як вбачається з оскаржуваної ухвали суду, підставою для відмови у відкритті провадження  став висновок суду про те, що  позовна заява Висоцького В. І. не підлягає розгляду в судах в порядку цивільного  судочинства в порядку  п. 1 ч. 2 ст. 122 ЦПК України, тому що повинна бути предметом розгляду в порядку Кодексу адміністративного судочинства України. Обґрунтування такої позиції суду є досить «дивним», наведемо лише витяг з тексту ухвали:

«…Перехідні положення вказаного Закону передбачають покладення повноважень щодо організаційно – технічного забезпечення проведення Установчого з’їзду адвокатів України на Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури при Кабінеті Міністрів України.

При цьому, слід зазначити, що Кабінет Міністрів України делегував свої повноваження в цій  частині установчому з’їзду адвокатів України, як одному з органів адвокатського самоврядування при Вищій кваліфікаційній комісії адвокатури України при Кабінеті Міністрів України.

Таким чином, приймаючи оспорювані рішення, відповідач здійснював надані відповідно до норм вищевказаного Закону владні управлінські функції, а відтак є  суб’єктом владних повноважень в розумінні п. 7 ч. 1 ст. 3 КАС України…».

Відповідно до рішення Апеляційного суду м. Києва суду, скасовано ухвалу про відмову у відкритті провадження Шевченківського районного суду м. Києва від 17.12.2012 року по справі № 2610/29415/2012 за позовом Висоцького В. І. до установчого з’їзду адвокатів України в особі голови Рафальської Інни Владиславівни про визнання незаконними та скасування рішень та направлено справу для продовження розгляду до Шевченківського районного суду м. Києва.

Таким чином спроби деяких осіб, «штучно» перенести цей спір до адміністративних судів (у безсторонність суддів яких вже здається ніхто з адвокатів не вірить, через зацікавленість очільника одного з вищих спеціалізованих судів) не пройшли.  

 

 


 
Появятся ли новые лица в ВКДКА или кто предает адвокатуру Севастополя?
Министерство адвокатуры расширяется. Украинскими адвокатами будет руководит еще один госслужащий
664 адвоката Хмельницької області позбавили права обирати та бути обраними до органів адвокатського самоврядування
«Этот год будет для адвокатов революционным». Слова и дела «революционеров»
Инициативная группа адвокатов призвала коллег Хмельницкой области высказать свое мнение по поводу искусственного разделения адвокатов на угодных и неугодных
Представители Европейского союза адвокатов призвали руководство НААУ провести новый Учредительный съезд украинских адвокатов
Все новости

Вход

 
 
  Забыли пароль?
Регистрация на сайте