Просмотров: 1418
22 Февраль 2013 года

21.02.2013  року  Окружним адміністративним судом м. Севастополя при розгляді  адміністративної справи  № 827/26/13-а за позовом Висоцького В.І. до Установчого з’їзду адвокатів України, третя особа Вища Рада Юстиції, Темкіжев Ігор Хажмуридович про визнання протиправними та скасування рішень, зобов’язання вчинити певні дії прийнято рішення про відмову в задоволенні позовних вимог.

При розгляді судом справи представником позивача заявлені  клопотання про витребування доказів, про виклик свідків, про визнання явки відповідачів обов’язковою з метою надання ними відповідних пояснень по суті спору, відтворення звуковідеозапису подій, в задоволенні яких судом було безпідставно відмовлено.

Справа розглянута  по суті зі стадії заявлення клопотань до судових дебатів  за одне судове засідання на протязі 2 годин.

Представником позивача була подана заява про відвід з належним правовим обґрунтуванням наявності підстав для  такого відводу, в задоволенні заяви також було відмовлено.

Цікаво що в цей день розглядалося ще одна справа окружним адміністративний судом Севастополя де предметом виступають неправомірні дії керівництва ВКДКА та КДКА Київської області з питання "притягнення" Висоцького до дисциплінарної відповідальності. Як нам стало відомо, справа розглядалося колегією суддів під головуванням судді Водяхіна С.А. . Суд також діяв абсолютно прогнозовано  і задовольнив клопотання позивача тільки в частині забезпечення доказів, призначивши слухання справи на березень 2013 року.

Цілком зрозуміле та прогнозовано рішення, за позовами Висоцького, і марно сподіватися на отримання підтримки в судах першої,апеляційного та касаційної інстанції, коли одним із учасників провадження є Голова Вищого адміністративного суду України І.Темкіжев.

В кулуарах суду говорять про те, що розпорядження щодо Генеральної лінії по цим справам отримуються прямо з Києва (1-ша Приймальня). Таким чином будь-які, судові процеси контролюються, можливо такого не буде в Європейському суді з прав людини.

 


 
Появятся ли новые лица в ВКДКА или кто предает адвокатуру Севастополя?
Министерство адвокатуры расширяется. Украинскими адвокатами будет руководит еще один госслужащий
664 адвоката Хмельницької області позбавили права обирати та бути обраними до органів адвокатського самоврядування
«Этот год будет для адвокатов революционным». Слова и дела «революционеров»
Инициативная группа адвокатов призвала коллег Хмельницкой области высказать свое мнение по поводу искусственного разделения адвокатов на угодных и неугодных
Представители Европейского союза адвокатов призвали руководство НААУ провести новый Учредительный съезд украинских адвокатов
Все новости

Вход

 
 
  Забыли пароль?
Регистрация на сайте