Просмотров: 4916

Народився 13 грудня 1977 року у м. Харків.

1999 року закінчив з відзнакою Харківський держаний університет за спеціальністю «Біологія», отримавши кваліфікацію біолога, викладача біології та хімії.

2005 року здобув другу вищу освіту: закінчив з відзнакою Київський університет права при Інституті держави і права ім. В. М. Корецького НАНУ за спеціальністю «Правознавство», отримавши кваліфікацію юриста.

Володіє англійською мовою.

Розпочав трудову діяльність 1997 року на посаді редактора Харківської обласної державної телерадіокомпанії. 1999 року прийняв присягу державного службовця і протягом 1999 – 2000 років працював на посаді провідного спеціаліста Управління з питань внутрішньої політики Харківської обласної державної адміністрації. У 2001 – 2002 роках керував Програмою реформи державного управління Міжнародного центру перспективних досліджень (м. Київ). У 2002 – 2004 роках був радником Державного секретаря Кабінету Міністрів України та Начальника Головного управління державної служби України. Протягом 2004 – 2008 років очолював Центр сприяння інституційному розвитку державної служби при Головному управлінні державної служби України. З березня 2008 року по жовтень 2011 року працював заступником Начальника Головного управління державної служби України з правової роботи, міжнародного співробітництва та модернізації державної служби. 10 жовтня 2011 року призначений директором Центру правової реформи та законопроектних робіт при Міністерстві юстиції України.

6 липня 2012 року призначений директором Координаційного центру з надання правової допомоги.

З 2005 року активно працював над проектом Закону України «Про державну службу», іншими законопроектами у галузі конституційного та адміністративного права, підготовкою пропозицій з удосконалення системи центральних та місцевих органів виконавчої влади, створенням та розвитком Школи вищого корпусу державної служби України, запровадженням та використанням в Україні інструментів інституціональної розбудови Twinning, TAIEX і SIGMA, підготовкою п’ятитомного академічного видання «Історія державної служби в Україні».

Керівник колективу авторів праць «Порядок денний нового міністра: практичні рекомендації для ефективного розв’язання першочергових завдань новопризначеними міністрами та керівниками інших органів виконавчої влади» та «План модернізації державного управління: пропозиції для приведення державного управління та державної служби України у відповідність із принципами і практикою демократичного урядування» (2010 р.).

За вагомий особистий внесок у розроблення нормативно-правових актів, спрямованих на розвиток державної служби, сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2011 р.). Нагороджений також почесними грамотами Міністерства закордонних справ України (2010 р.), Державної податкової адміністрації України, Національної комісії регулювання електроенергетики України, Національного космічного агентства України (2008 р.), Головного управління державної служби України (2007 р.), Подякою Головного управління державної служби України (2006 р.).

E-mail: andriy.vyshnevsky@minjust.gov.ua
Тел.: (044) 486-71-06

 
Министерство адвокатуры расширяется. Украинскими адвокатами будет руководит еще один госслужащий