Просмотров: 1832
07 Декабрь 2012 года

Як уже повідомляло наше видання, в колах, близьких до Л.Ізовітової і В.Загарія обговорюються плани щодо позбавлення права займатися адвокатською діяльністю Володимира Висоцького. Усунення його, як лідера адвокатської опозиції, допоможе істотно полегшити задачу «приборкання непокірних регіонів», які прийняли рішення про проведення позачергового з'їзду адвокатів.

На сьогодні, 7 грудня, призначено засідання ВКДКА. При цьому Валентин Загарія настільки заклопотаний наявністю кворуму, що вдався до відвертого залякування членів комісії.

У той же час на офіційному сайті з'явилася інформація, яка свідчить про те, що рішення суду було оскаржено Висоцьким і досі не набрали законної сили.

Інформація щодо оскарження В.Висоцьким рішення і окремої ухвали Ужгородського міськрайонного суду 

26.11.2012 Ужгородський міськрайонний суд  Закарпатської області ухвалив рішення по справі №712/19720/12 за позовом Висоцького Володимира Івановича до Немеша Петра Федоровича, Фазекоша Олексія Андрійовича, Масяк Нінель Степанівни, про захист честі, гідності та ділової репутації та відшкодування моральної шкоди, яким в задоволені позову відмовлено.

26.11.2012 році суддя Ужгородського міськрайонного суду  Закарпатської області  Бисага Т.Ю. по справі  № 712/19720/12 постановив окрему ухвалу. Так виходячи зі змісту вищевказаної ухвали під час розгляду даної справи судом «нібито» було виявлено ряд порушень закону Головою Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури при Кабінеті Міністрів Висоцьким В.І. Вищевказаною ухвалою суд  зобов’язав Голову Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Загарія В.М. включити питання щодо виявлених порушень до порядку денного найближчого засідання комісії для вжиття заходів щодо усунення причин та умов, які сприяли виникненню виявлених судом порушень Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

На сьогоднішній день вищевказані, незаконні, необгрунтовані окрема ухвала і рішення Ужгородського міськрайонного суду  Закарпатської області по справі № 712/19720/12 оскаржені Позивачем до Апеляційного суду Закарпатської області у встановленому Цивільно-процесуальним кодексом України порядком і не набрали законної сили.

 
 
Появятся ли новые лица в ВКДКА или кто предает адвокатуру Севастополя?
Министерство адвокатуры расширяется. Украинскими адвокатами будет руководит еще один госслужащий
664 адвоката Хмельницької області позбавили права обирати та бути обраними до органів адвокатського самоврядування
«Этот год будет для адвокатов революционным». Слова и дела «революционеров»
Инициативная группа адвокатов призвала коллег Хмельницкой области высказать свое мнение по поводу искусственного разделения адвокатов на угодных и неугодных
Представители Европейского союза адвокатов призвали руководство НААУ провести новый Учредительный съезд украинских адвокатов
Все новости

Вход

 
 
  Забыли пароль?
Регистрация на сайте