Просмотров: 831
15 Март 2012 года

На засіданні 13 березня 2012 року Вища рада юстиції прийняла рішення про внесення подань про звільнення двох суддів з посад за особливими обставинами.

 

Так, прийнято рішення про внесення подання до Верховної Ради України про звільнення РАФАЛЬСЬКОГО Йосипа Людвиковича з посади судді Коростенського міськрайонного суду Житомирської області за порушення присяги. Відповідну пропозицію було внесено за результатами перевірки відомостей, викладених у рекомендаціях кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Житомирського апеляційного округу від 18 вересня, 27 листопада 2009 року, 26 березня і 14 травня 2010 року та у зверненні народного депутата України Пилипенка В.П. від 15 липня 2010 року, направленому до Вищої ради юстиції членом Вищої ради юстиції Портновим А.В.

Крім того, Вища рада юстиції, розглянувши матеріали Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 22 лютого 2012 року, прийняла рішення про внесення подання до Верховної Ради України про звільнення АНДРЄЄВА Павла Федоровича з посади судді Добропільського міськрайонного суду Донецької області у зв’язку з набранням законної сили обвинувальним вироком щодо нього.

Також Вища рада юстиції внесе подання про звільнення восьми суддів з посад за загальними обставинами.

У зв’язку із закінченням строку, на який призначено, Вища рада юстиції прийняла рішення про внесення подання Президентові України про звільнення ЖУКОВОЇ Анжеліни Ігорівни з посади судді господарського суду Автономної Республіки Крим та САДЧИКОВА Дмитра Володимировича з посади судді Добропільського міськрайонного суду Донецької області.

У зв’язку з поданням заяви про відставку прийнято рішення про внесення подання до Верховної Ради України про звільнення: ГОРБЕНКО Катерини Панасівни – з посади судді Донецького апеляційного адміністративного суду; КАТРИЧ Валентини Сергіївни – з посади судді господарського суду міста Києва; ШВАЮК Галини Василівни – з посади судді Бучацького районного суду Тернопільської області; ШУЛЬЖЕНКО Людмили Борисівни – з посади судді Єнакіївського міського суду Донецької області.

У зв’язку з поданням заяви про звільнення з посади за власним бажанням Вища рада юстиції внесе подання: Президентові України – про звільнення СТЕФАНЧУК Марини Миколаївни з посади судді Дарницького районного суду міста Києва; до Верховної Ради України – про звільнення ЧМЕЛЬ Олени Леонідівни з посади судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області.

 
 
Вища рада юстиції призначила суддів на адміністративні посади
Вища рада юстиції внесе подання про звільнення суддів з посад за загальними обставинами
Высший совет юстиции назначил судей на административные должности в судах
А. Портнов ищет новую должность?
2/3 ВСЮ будут составлять судьи, избранные Съездом судей Украины, – А.Портнов
Сегодня состоятся "исторические" решения Высшего Совета Юстиции или некоторые вопросы заседания 11 июня 2023 года
Все новости

Вход

 
 
  Забыли пароль?
Регистрация на сайте