Просмотров: 1834
24 Январь 2011 года

На засіданні Ради суддів господарських судів України 18 січня 2011 року під головуванням Олександра Удовиченка відбулося затвердження плану роботи суддів господарських судів України на І півріччя 2011 року.

         Члени Ради обговорили Положення про порядок звернень громадян і юридичних осіб Радою суддів господарських судів України та, врахувавши пропозиції колег, затвердили його.

            З питання кадрового резерву на посаду голови Господарського суду міста Києва Радою прийнято рішення про зарахування кандидатом Артура Ємельянова та направлено подання до Вищої ради юстиції щодо призначення його на посаду голови Господарського суду міста Києва.

         Важливим напрямом у роботі Ради суддів є вивчення організації діяльності господарських судів, тож на засіданні було прийнято рішення  про вивчення організації діяльності Господарського суду м. Севастополя, Господарського суду м. Києва та Господарського суду Одеської області.

          Окремим, суттєво-важливим етапом засідання Ради був розгляд звернення зборів суддів Одеського апеляційного господарського суду щодо виплати довічного утримання суддям. Суть проблеми, яка полягає в тім, що з липня 2010 року 23 судді Одеського апеляційного господарського суду не отримують передбаченого законом довічного утримання і заборгованість на сьогодні становить 850 тис. грн., представив сам голова зазначеного суду Валерій Балух. У процесі обговорення виникло чимало питань, які потребують додаткового з'ясування. З огляду на це, в засіданні оголошено перерву. Про наступний етап роботи Ради суддів господарських судів України буде повідомлено додатково.

 
 
Практика ВССУ: обжалование определения о выдаче исполнительного документа на основании решения третейского суда
Торжество украинского «правосудия». Или как судья киевского окружного суда своего начальника выгораживал.
Печерский суд запретил критически оценивать деятельность «лидеров адвокатского самоуправления»
«Судебный прецедент» в действии. Апелляционный суд отменил решение суда первой инстанции о привлечении к дисциплинарной ответственности Владимира Высоцкого
Судью, который помог расправиться с В.Высоцким, отправили на повышение
Сегодня состоятся "исторические" решения Высшего Совета Юстиции или некоторые вопросы заседания 11 июня 2023 года
Все новости

Вход

 
 
  Забыли пароль?
Регистрация на сайте