Просмотров: 1698
21 Январь 2011 года

Відбулося засідання керівного комітету Спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу «Прозорість та ефективність судової системи України».

Значну увагу було приділено заходам, реалізація яких передбачена  Програмою  на перше півріччя цього року. Серед найбільш пріоритетних було названо підтримку створення професійної Асоціації адвокатів. Керівник Спільної програми Оскар Аларкон  висловив надію, що Закон про адвокатуру буде прийнятий ще у період  головування України в Раді Європи.

Тетяна Термачич – виконуюча обов’язки голови юридичного відділу департаменту  правових питань та питань сприяння розвитку прав людини дирекції з технічного співробітництва генеральної дирекції по правам людини та правовим питання Ради Європи, у вітальній промові  та подальших виступах говорила про успішність здійснюваних програм і перспективність запланованих на майбутнє.

Представник Генерального секретаря ради Європи з координації програм співробітництва в Україні  Аке Петерсон  виділив напрями, які  потребують найбільшої  уваги, зокрема, щодо продовження судової реформи. Старший радник з правових питань Спільної програми Ірина Зарецька нагадала присутнім, що над законопроектом № 1430 «Про адвокатуру» свого часу плідно працювали представники САУ, СЮУ, ААУ, АПУ, рецензування його здійснювала Рада Європи. 

Цікавою і дуже корисною стане програма постійного навчання суддів, адвокатів, зміст якої буде формуватися за результатами опитування  суддів та адвокатів. Сергій Головатий – голова Комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права  та Ігор Самсин - голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів висвітлили проблеми, що існують в організації судової реформи, приділили увагу питанням відбору та  підвищення кваліфікації кадрів.

 
 
Появятся ли новые лица в ВКДКА или кто предает адвокатуру Севастополя?
Министерство адвокатуры расширяется. Украинскими адвокатами будет руководит еще один госслужащий
664 адвоката Хмельницької області позбавили права обирати та бути обраними до органів адвокатського самоврядування
«Этот год будет для адвокатов революционным». Слова и дела «революционеров»
Инициативная группа адвокатов призвала коллег Хмельницкой области высказать свое мнение по поводу искусственного разделения адвокатов на угодных и неугодных
Представители Европейского союза адвокатов призвали руководство НААУ провести новый Учредительный съезд украинских адвокатов
Все новости

Вход

 
 
  Забыли пароль?
Регистрация на сайте