Просмотров: 2450

Шаблій Ніна Миколаївна, голова Чернівецького відділення САУ, народилась 29 серпня 1948 року в м. Прилуки Чернігівської області у сім’ї військовослужбовця.

В 1971 році у зв‘язку з одруженням прізвище «Федіна» змінила на «Шаблій».

У 1974 році закінчила з відзнакою юридичний факультет Львівського державного університету ім. Івана Франка за спеціальністю «Правознавство». Після отримання диплому переїхала до м. Чернівці.

У 1974 році була прийнята у Чернівецьку обласну колегію адвокатів і безперервно працювала адвокатом до часу ліквідації колегії у 1993 році.

3 1987 року – ветеран праці. Обиралась депутатом Ленінської районної ради народних депутатів м.Чернівці 18, 19, 20 скликань, була головою постійної комісії з соцзаконності та правопорядку.

У 1989 році як делегат від юристів-адвокатів України, брала участь в Установчому з’їзді Союзу юристів СРСР у Москві.

В червні 1993 року отримала свідоцтво про право на зайняття адвокатською та увійшла до Асоціації адвокатів Чернівецької області з 1993 року. Член САУ з цього ж часу.

Бере активну участь у роботі органів адвокатського самоврядування, є делегатом з’їздів адвокатів України.

З 1993 року постійно обираюсь членом КДКА Чернівецької області.

З 2003 по 2009 рік очолювала дисциплінарну палату Чернівецької обласної КДКА.

З 2009 року – голова Черновецького відділення САУ, заступник голови дисциплінарної палати КДКА Чернівецької області, член правління Асоціації адвокатів Чернівецької області.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у забезпечення захисту прав громадян, плідну діяльність, відданість своїй професії, неодноразово нагороджувалась грамотами, дипломами, відзначувалась подяками від органів Чернівецького самоврядування, головою ВККА Украйни, головою Асоціації адвокатів Чернівецької області, представниками ОБСЄ в Україні.

Має двох дітей та двох онучок. Старший син, 1974 року народження, працює в правоохоронних органах, молодший син, 1979 року народження, є адвокатом Асоціації адвокатів Чернівецької області.