Просмотров: 2829

Терлич Валерій Габарович - адвокат, після закінчення Харківського юридичного інституту в 1987 р. з відзнакою став членом Хмельницької обласної колегії адвокатів, а з 1993 р. здійснює адвокатську діяльність в адвокатському бюро "Терлич і Новиков". У 1998 р. обраний членом атестаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області, заступник голови атестаційної палати КДКА Хмельницької області.

Член Спілки адвокатів України у 1990 р. З 1998 р. очолює Хмельницьке відділення САУ, член Правління і Ради Спілки адвокатів України.

Терлич В.Г. бере активну участь в громадській діяльності в м. Хмельницькому, учасник громадської комісії з питань обговорення нормативних актів органів місцевого самоврядування, займався правовою освітою населення, автор і ведучий місцевої телепрограми "Маю право" на телерадіокомпанії "Поділля-центр".

На відзнаку особистого внеску в діяльність по створенню, становленню і розвитку Спілки адвокатів України, активну участь в демократичному реформуванні адвокатури України у 2000 р. нагороджений дипломом Спілки адвокатів України, у 2003 р. - грамотою і цінним подарунком Хмельницької обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у справу становлення правової держави.

18 листопада 2006 р. З'їздом Спілки адвокатів України обраний віце-президентом САУ.