Просмотров: 4344

Адвокат, голова Рівненського обласного відділення Спілки адвокатів України. Народився 3 жовтня 1956 року у Млинові в багатодітній робітничій сім'ї.

Батько - Луцюк Сергій Петрович, помер у 1967 р., і на вихованні у матері - Антоніни Давидівни, залишилось троє неповнолітніх дітей. Матеріальне становище сім'ї змусило рано працювати.

Одружений, виховує двох синів.

У 1974 р. Павло Сергійович закінчив Млинівську середню школу № 1. після чого розпочав трудову діяльність у місцевій "Сільгосптехніці" слюсарем з ремонту автомобілів. Строкову військову службу проходив на теренах Львівщини. У 1981 р. закінчив Харківський юридичний інститут У системі адвокатури працює понад 20 років. Висококваліфікований фахівець у галузі кримінального і цивільного права та процесу Закінчує працювати над кандидатською дисертацією на тему "Доказування вини при дорожньо-транспортній пригоді".

Павло Сергійович - відкрита і щира людина, займається благодійною діяльністю. У вільний час любить подорожувати, колекціонує декоративні свічки.

З 2000 р. П.С. Луцюк очолює Рівненське обласне відділення Спілки адвокатів України, голова дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Рівненської області, член ради Спілки адвокатів України. Неодноразово репрезентував українську адвокатуру в країнах Європи.

Висококваліфіковані адвокати спілки мають практичний досвід щодо захисту інтересів КЛІЄНТІВ із усіх галузей права. Для надання правової допомоги адвокати постійно виїжджають до будь-якого місця не лише на території України, а й поза її межами. Адвокати спілки забезпечують захист у кримінальних справах, представництво інтересів у всіх судах в цивільних, сімейних, господарських, податкових, трудових, житлових, адміністративних справах, представляють інтереси клієнтів у всіх підприємствах, установах, організаціях та перед посадовими особами, незалежно від їх підпорядкованості. Фахівці спілки готують установчі та процесуальні документи, проекти договорів, здійснюють правове супроводження бізнесу, допоможуть у складанні будь-яких угод та з гідністю представляють їх інтереси, надають усі види правової допомоги.

Адвокати захищають людей завжди, і навіть тоді, коли від них відмовляються близькі родичі і проти працюють всі механізми системи. Адвокат приходить на допомогу у найбільш скрутну І хвилину. Підтримка таких фахівців часто буває безцінною, адже завдяки їх клопіткій і часто невдячній роботі вдається встановиш істину в І справ; і справедливість. А за цим стоять людські І долі, а той життя.

Контакти:
33027 м. Рівне, вул. Київська, 24-б, тел./факс: 23-03-61
33028 м. Рівне, вул. В. Чорновола,14/16, кв. 17, тел.: 62-09-72

 
Мне точно известны, как особенности местных менталитетов, так и прихоти власть имущих от юриспруденции, — написал П.Луцюк в мотивационном письме кандидата в члены ВСЮ
Сегодня адвокатское сообщество отмечает свой профессиональный праздник – День адвокатуры
ВККА акредитувала низку професійних програм, наразі проходять навчальні семінари для адвокатів