Просмотров: 2658

Костін Андрій Євгенович (р.н. 1973), адвокат з 1995 р., член Одеської обласної колегії адвокатів. Брав участь у навчальній програмі Ради Європи і САУ з підготовки адвокатів до захисту прав людини у Європейському суді з прав людини. Член Міжнародної асоціації адвокатів (IBA). Член Спілки адвокатів України з 1995 р.

В 1995 році А.Костін закінчив із відзнакою Юридичний інститут Одеського державного університету. В тому ж році отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, став членом Одеської обласної колегії адвокатів і розпочав практику в АК «Полонський і партнери». Пізніше був прийнятий до Спілки адвокатів України.

В 1998 році А.Костін став одним із засновників Адвокатської компанії ПРАВО і сьогодні очолює це адвокатське об'єднання.

В 2000 році А.Костін став членом Міжнародної асоціації адвокатів (International Bar Association, London, UK) і є індивідуальним членом Комітету з нерухомості та Комітету з морського і транспортного права. А.Костін займав пост заступника голови підкомітету з наземного транспортування Комітету з морського і транспортного права IBA. Брав участь у щорічних конференціях IBA у 2000 р. в Амстердамі, в 2001 р. в Канкуні, в 2002 р. в Дурбані, в 2003 р. в Сан-Франциско, в 2005 р. в Празі, в 2008 р. в Буенос-Айресі, а також в спеціалізованих конференціях з морського права і страхування в Санкт-Петербурзі в 2002 р. і Дубаї в 2006 р., конференції з інвестицій в нерухомість в Копенгагені в 2008 р. і 5-му Балканському юридичному форумі в Софії в 2008 р. А.Костін виступав з презентаціями на 3 конференціях IBA.

Адвокат Костін є співавтором Довідника з морського права (Українська частина), який видає видавництво Клювер (Kluwer Law Publishing). Він також є автором декількох статей в українських юридичних виданнях: Бюлетень Одеської обласної колегії адвокатів, журнал Спілки адвокатів України «Адвокат», Бюлетень Академії адвокатури України.

Очолюючи Комітет з міжнародних зв'язків Спілки адвокатів України, А.Костін представляв САУ на міжнародному симпозіумі «Верховенство права», що був організований Міжнародною асоціацією адвокатів (IBA) спільно із Конституційним судом РФ і Федеральною Палатою адвокатів РФ в Москві в липні 2007 р., а також на 2-ій нараді комітету з доступу до правосуддя по Орхуській конвенції про доступ до інформації, участі громадськості в прийнятті рішень і доступу до правосуддя з екологічних питань від 1998 року в Женеві в вересні 2007 р.

В 2009 р. адвокат Костін був обраний членом Президії Одеської обласної колегії адвокаті, яка об'єднує близько 900 адвокатів Одеської області.

А.Костін є лектором з конституційного права, податкового права, банківського права, Європейської конвенції з прав людини на підготовчих курсах для юристів, що бажають складати іспит на право заняття адвокатською діяльністю, що організовані Одеською обласною колегією адвокатів та КДКА в Одеській області.

Адвокат Костін очолює Одеський центр із захисту прав людини при Одеському обласному відділенні САУ, який надає безоплатну правову допомогу з питань захисту прав людини та звернення до Європейського суду з прав людини.

В 2003 р. адвокат Костін був нагороджений Почесною грамотою Голови Одеської обласної державної адміністрації.

В 2007 р. А.Костин був нагороджений спеціальною медаллю Шерешевського (№ 8) Одеської обласної колегії адвокатів и званням «Почесний адвокат» Одеської обласної колегії адвокатів.

В 2008 р. А.Костін був відзначений званням «Юрист року Одесьскої області» в номінації адвокатура за рішенням Одеської обласної організації Союзу юристів України, а також Дипломом САУ в номінації «За значний внесок у розвиток міжнародних відносин» професійного конкурсу «Адвокатура - 2008».

Спеціальна стаття, присвячена Адвокатській компанії ПРАВО, яку очолює А.Костін, включена в унікальне видання «Адвокаты Одессы. 100 лет».

Практика адвоката Костіна включає господарське право із спеціалізацією на іноземних інвестиціях, корпоративному праві, злиттях и поглинаннях, нерухомості, морському, авіаційному праві, а також судовому представництві.

Адвокат Костін володіє українською, російською і англійською мовами.

Контакти:
akostin@kostinlaw.com
(048) 7437738
(067) 4802531