Просмотров: 4264

Вагіна Наталія Андріївна - народилася 20 червня 1962 року в м.Хмельницькому. У 1983 році закінчила судово-прокурорський факультет Свердловського юридичного інституту.

У 2001 р. пройшла стажування за програмою «Корпоративне право» (США, Делаверський університет); у 2001-2002 рр. - міжнародний 2-річний тренінг для адвокатів «Застосування Європейської конвенції про захист прав людини та основоположних свобод».

Адвокатською практикою займається з 1985 року. Спеціалізація: цивільне, господарське, кримінальне право.

У 2002-2006 рр. здійснювала керівництво частиною проекту САУ та Посольства Великої Британії в Україні «Підвищення можливостей українських адвокатів у застосуванні міжнародних актів про права людини».

З 2003 р. очолює перше на Хмельниччині адвокатське об'єднання «Юрколегія», яке має високу ділову репутацію, є переможцем Всеукраїнського конкурсу якості у номінації «Послуги» (2007 р.). До складу адвокатського об'єднання входять три спеціалізованих департаменти (цивільно-правовий, кримінально-правовий, юридичного обслуговування корпоративних клієнтів), працюють фахівці різних галузей національного та міжнародного права (адвокати, юристи, аудитори). АО «Юрколегія» це також школа адвокатської майстерності, що дала путівку в життя багатьом молодим спеціалістам.

З 2007 р., за результатами конкурсного відбору, призначена керівником експериментального проекту з надання безоплатної правової допомоги у кримінальних справах, який проводиться у місті Хмельницькому на виконання Указу Президента України «Про формування системи безоплатної правової допомоги в Україні» від 9.06.2006 р. №509.

Заступник голови Хмельницького обласного відділення САУ, член правління САУ, входить до складу кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури у Хмельницькій області, Громадської ради при УМВС України в Хмельницькій області, ініціатор створення у м.Хмельницькому адвокатського клубу, делегат з'їздів адвокатів України (2004, 2005, 2006 рр.), з'їзду САУ (2006 р.).

За активну громадську діяльність та професійну майстерність неодноразово нагороджувалася почесними грамотами та дипломами САУ, Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури України при КМУ, Хмельницької обласної ради. Заслужений юрист України.