Просмотров: 3283

Бойко Петро Анатолійович - адвокат, старший партнер адвокатського об'єднання "Петро Бойко і партнери". Голова Київської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. Віце-президент Спілки адвокатів України.

Закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю отримав у 1991 році. У 1993-2005 роках очолював адвокатське об'єднання"Захист".

П.А.Бойко спеціалізується на веденні складних кримінальних процесів у судах, в тому числі, по звинуваченням в економічних злочинах, кримінальним справам з політичним і "замовним" підтекстом. Здійснює представництво великих українських та іноземних компаній в податкових і корпоративних спорах.

П.А.Бойко залучався як експерт при підготовці законопроектів у Верховній Раді України. Співавтор Закону "Про спеціальну (вільну) економічну зону "Славутич". Готував експертні висновки у справах, що знаходилися на розгляді в Конституційному Суді України. Має більше 50 публікацій.