Просмотров: 1738
13 Январь 2011 года

Порушення професійних прав адвокатів продовжуються і не дивлячись на беззаперечні підтвердження цих фактів, здебільшого посадові особи, які їх скоюють, не несуть встановленої законом відповідальності.

Так, і досі не знайдено нападника на адвоката Тетяну Левчук і з цього приводу САУ повторно звернулася до Генерального прокурора України.

Відсутня позитивна реакція на кричущі факти порушення професійних прав адвокатів Горуца О.А. і Семененко Л.М. (члена Комітету САУ з захисту прав адвокатів). 10 cічня 2011 року Спілка адвокатів України отримала лист від прокурора Бережанського району О. Бурика щодо проведення перевірки фактів порушення їх професійних прав та необхідності притягнення до кримінальної відповідальності працівників Бережанського РВ УМВС України в Тернопільській області, котрі чинили перешкоди у здійсненні професійної діяльності адвокатів, за результатами перевірки було прийнято рішення про відмову в порушенні кримінальної справи за відсутністю в діях працівників Бережанського РВ УМВС України в Тернопільській області та працівників УМВС України в Тернопільській області ознак злочину, передбаченого ст. 365 КК України – перевищення службових повноважень.

 До Спілки адвокатів також надійшов лист від в.о. прокурора Тернопільської області О. Комуніцького стосовно прийнятого рішення про відмову в порушенні кримінальної справи, на підставі ст. 6 п. 2 КПК України, старшим помічником прокурора Бережанського району Бенедюком М.В. за фактом неправомірних дій працівників УМВС України в Тернопільській області та Бережанського РВ УМВС України в Тернопільській області при затриманні адвоката Горуца О.А. та спричинення йому тілесних ушкоджень. 23 грудня 2010 року зазначене рішення прокуратурою області скасовано через неповноту проведеної перевірки та матеріали повернуті прокурору Бережанського району для проведення додаткової перевірки.

Хід перевірки за вказаним фактом прокуратурою області контролюється.

Спілка адвокатів зверталася до Генерального прокурора України та Міністра внутрішніх справ України  в день скоєння протиправних дій щодо зазначених адвокатів з Тернополя.

Нові події на Харківщині стосовно порушення професійних прав адвоката стали підставою звернення САУ до керівників відповідних відомств щодо припинення зазначених ганебних фактів і застосування відповідальності до правоохоронців, які їх вчиняють.

 
 
Появятся ли новые лица в ВКДКА или кто предает адвокатуру Севастополя?
Министерство адвокатуры расширяется. Украинскими адвокатами будет руководит еще один госслужащий
664 адвоката Хмельницької області позбавили права обирати та бути обраними до органів адвокатського самоврядування
«Этот год будет для адвокатов революционным». Слова и дела «революционеров»
Инициативная группа адвокатов призвала коллег Хмельницкой области высказать свое мнение по поводу искусственного разделения адвокатов на угодных и неугодных
Представители Европейского союза адвокатов призвали руководство НААУ провести новый Учредительный съезд украинских адвокатов
Все новости

Вход

 
 
  Забыли пароль?
Регистрация на сайте