Просмотров: 803
20 Октябрь 2011 года

За результатами засідання 18 жовтня 2011 року Вища рада юстиції залишила без задоволення 16 скарг кандидатів на посади суддів на рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо затвердження результатів кваліфікаційного іспиту. Дві скарги було залишено без розгляду.

 

Крім того, було прийнято рішення про внесення подання про звільнення 10 суддів з посад за загальними обставинами, а саме: шести – у відставку, відповідно щодо двох – у зв’язку із закінченням строку, на який їх було призначено, та у зв’язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням.

Вищою радою юстиції відхилено три пропозиції членів ВРЮ та одну рекомендацію кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Севастопольського апеляційного округу щодо звільнення чотирьох суддів з посад за порушення присяги. Крім того, відхилено подання про відкриття дисциплінарного провадження щодо судді Вищого адміністративного суду України. Результати 13 перевірок щодо 21 судді затверджені з висновком про відсутність підстав для внесення подань про звільнення з посад за порушення присяги. Радою також затверджено результати трьох перевірок щодо 12 суддів Вищого господарського суду України з висновком про відсутність підстав для відкриття дисциплінарного провадження стосовно них.

Вища рада юстиції також припинила повноваження члена ВРЮ Онопенка В.В. у зв’язку із закінченням терміну його перебування на посаді Голови Верховного Суду України.

 
 
Вища рада юстиції призначила суддів на адміністративні посади
Вища рада юстиції внесе подання про звільнення суддів з посад за загальними обставинами
Высший совет юстиции назначил судей на административные должности в судах
А. Портнов ищет новую должность?
2/3 ВСЮ будут составлять судьи, избранные Съездом судей Украины, – А.Портнов
Сегодня состоятся "исторические" решения Высшего Совета Юстиции или некоторые вопросы заседания 11 июня 2023 года
Все новости

Вход

 
 
  Забыли пароль?
Регистрация на сайте