Просмотров: 858
14 Сентябрь 2011 года

13 вересня 2011 року Вища рада юстиції (ВРЮ) за участю представників Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ) продовжила розгляд скарг кандидатів на посади суддів вперше на рішення ВККСУ щодо встановлення результатів кваліфікаційного іспиту. ВРЮ було задоволено клопотання двох кандидатів щодо поновлення строку для оскарження (одному скаржнику – відмовлено). Таким чином наразі на розгляді ВРЮ перебувають скарги 18 кандидатів на посади суддів.

 

Під час засідання Вища рада юстиції затвердила результати роботи робочої групи у складі членів ВРЮ Ізовітової Л.П., Удовиченка О.С., Шаповала В.М. щодо вивчення проблемних питань, пов’язаних з порядком добору кандидатів на посади суддів вперше. Документ, що стосуються рекомендацій ВРЮ з удосконалення встановлених процедур, буде переданий на розгляд ВККСУ.

Крім того, ВРЮ прийнято рішення про внесення подання про звільнення двох суддів з посад за загальними обставинами, зокрема судді Верховного Суду України Шаповалової О. А – у зв’язку з поданням нею заяви про відставку.

Радою задоволено три скарги суддів на рішення ВККСУ щодо притягнення їх до дисциплінарної відповідальності, відповідні рішення скасовано. Одному скаржнику – відмовлено.

Задоволено клопотання кандидата на посаду судді безстроково про поновлення строку оскарження рішення ВККСУ, яким йому було відмовлено у рекомендуванні для обрання.

Радою також затверджено результати 30 перевірок щодо 70 суддів з висновком про відсутність підстав для внесення подань про їх звільнення з посад за порушення присяги.

 
 
Вища рада юстиції призначила суддів на адміністративні посади
Вища рада юстиції внесе подання про звільнення суддів з посад за загальними обставинами
Высший совет юстиции назначил судей на административные должности в судах
А. Портнов ищет новую должность?
2/3 ВСЮ будут составлять судьи, избранные Съездом судей Украины, – А.Портнов
Сегодня состоятся "исторические" решения Высшего Совета Юстиции или некоторые вопросы заседания 11 июня 2023 года
Все новости

Вход

 
 
  Забыли пароль?
Регистрация на сайте