Просмотров: 834
24 Декабрь 2010 года

Відповідно до Графіка навчального процесу Севастопольським регіональним відділенням Академії суддів України з 20  по 24 грудня  2010 року проведено тренінг для  секретарів судового засідання окружних та апеляційних адміністративних судів загальним обсягом 38 годин.

У навчанні взяли участь 14 осіб, з них: з Автономної Республіки Крим – 4, з м. Севастополя – 10. В ході навчального процесу було  охоплено 17 тем.

Лекційні заняття проводили суддя Севастопольського апеляційного адміністративного суду, спеціалісти та працівники апарата Севастопольського апеляційного адміністративного суду, а також штатні працівники Академії суддів України, кандидат юридичних наук, доцент Таврійського національного університету.

Слухачами були відзначені доклади лекторів по темам:

-  Учасники адміністративного процесу. Права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі. Представництво в адміністративних справах. Вирішення питань складу суду та відводів в адміністративному судочинстві.

-   Види судових рішень в адміністративних справах, порядок їх ухвалення, оскарження та набрання ними законної сили. Особливості оскарження рішень адміністративних судів.

- Адміністративна юрисдикція і підсудність адміністративних справ, передача адміністративної справи до іншого адміністративного суду. Проблеми розмежування компетенції між адміністративними, господарськими та загальними судами.

- Застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практика Європейського суду з прав людини в національній судовій практиці.

- Використання технічних засобів в роботі судів та фіксація судового процесу технічними засобами. Застосування Інструкції з діловодства в адміністративних судах, затвердженої наказом ДСА України № 134 від 15.12.2008 р., зареєстрованої Міністерством юстиції України 23.01.2009 р. за № 68/16084.

- Дії секретаря судового засідання під час розгляду справ. Правила ведення протоколів судових засідань. Специфіка написання протоколів судових засідань по окремих категоріях справ суддею. Дії секретаря судового засідання щодо оформлення завершеної розглядом адміністративної справи.

- Складання номенклатури справ суду. Порядок видачі для ознайомлення судових справ і копій документів. Передача справ до архіву суду. Підготовка справи для направлення її до апеляційної та касаційної інстанцій.

За результатами навчання слухачам були вручені сертифікати державного зразка.

Заняття та семінар проходили в приміщенні Севастопольського регіонального відділення Академії суддів України за адресою: м. Севастополь, вул. Балаклавська, 9.

 
 

Вход

 
 
  Забыли пароль?
Регистрация на сайте