Просмотров: 1097
14 Июль 2011 года

За результатами засідання 12 липня 2011 року Рада прийняла рішення про внесення подання про звільнення 4 суддів з посад за загальними обставинами, а саме: у відставку та за власним бажанням.

       За результатами розгляду питань порядку денного Вищою радою юстиції відхилено пропозицію члена ВРЮ Ізовітової Л.П. від 23 травня 2011 року про внесення подання про звільнення Сотнікова Сергія Вікторовича, Дзюбка Петра Олексійовича з посад суддів Київського апеляційного господарського суду за порушення присяги, внесену за результатами перевірки відомостей, викладених у зверненнях генерального директора ЗАТ «НВО «Агрокомплекс» Галкіна О.О. від 7 лютого та 18 квітня 2011 року, та прийнято відмову від зазначеної пропозиції в частині внесення подання про звільнення Суліми Владислава Володимировича з посади судді Київського апеляційного господарського суду за порушення присяги.
       Також затверджено результати 10 матеріалів перевірок щодо 15 суддів з висновком про відсутність підстав для їх звільнення за порушення присяги.

       У зв’язку з надходженням скарги на рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про встановлення результатів кваліфікаційного іспиту кандидатів на посаду судді Вища рада юстиції ухвалила витребувати матеріали, які були предметом розгляду комісії при прийнятті оскаржуваних рішень. А також вирішено створити робочу групу у складі членів Вищої ради юстиції Ізовітової Л.П., Удовиченка О.С., Шаповала В.М. для вивчення проблемних питань, пов’язаних з порядком проведення добору кандидатів на посади суддів вперше.

 


 
Вища рада юстиції призначила суддів на адміністративні посади
Вища рада юстиції внесе подання про звільнення суддів з посад за загальними обставинами
Высший совет юстиции назначил судей на административные должности в судах
А. Портнов ищет новую должность?
Практика ВССУ: обжалование определения о выдаче исполнительного документа на основании решения третейского суда
2/3 ВСЮ будут составлять судьи, избранные Съездом судей Украины, – А.Портнов
Торжество украинского «правосудия». Или как судья киевского окружного суда своего начальника выгораживал.
Печерский суд запретил критически оценивать деятельность «лидеров адвокатского самоуправления»
«Судебный прецедент» в действии. Апелляционный суд отменил решение суда первой инстанции о привлечении к дисциплинарной ответственности Владимира Высоцкого
Судью, который помог расправиться с В.Высоцким, отправили на повышение
Сегодня состоятся "исторические" решения Высшего Совета Юстиции или некоторые вопросы заседания 11 июня 2023 года
Все новости

Вход

 
 
  Забыли пароль?
Регистрация на сайте