Просмотров: 1147
09 Июль 2011 года

На запити ЗМІ та у зв’язку із оприлюдненням інформації про наявність у Вищій раді юстиції скарг на дії судді Печерського районного суду м. Києва Кірєєва Родіона Володимировича повідомляємо, що вказані повідомлення не відповідають дійсності.

       «До Вищої ради юстиції ніколи не надходили скарги на дії судді Кірєєва Р.В. та не призначалися відповідні перевірки», - відзначила у коментарі ЗМІ заступник Голови Вищої ради юстиції Лідія Ізовітова.

       Нагадаємо, що до повноважень Вищої ради юстиції належить внесення подань Президенту України про призначення суддів на посади або про звільнення їх з посад, у тому числі й за порушення присяги, призначення суддів на адміністративні посади та звільнення з цих посад, розгляд справ стосовно порушення суддями і прокурорами вимог щодо несумісності та скарг на рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів апеляційних та місцевих судів, а також прокурорів. Та здійснення дисциплінарного провадження лише стосовно суддів Верховного Суду України та вищих спеціалізованих судів.

 


 
Вища рада юстиції призначила суддів на адміністративні посади
Вища рада юстиції внесе подання про звільнення суддів з посад за загальними обставинами
Высший совет юстиции назначил судей на административные должности в судах
А. Портнов ищет новую должность?
2/3 ВСЮ будут составлять судьи, избранные Съездом судей Украины, – А.Портнов
Сегодня состоятся "исторические" решения Высшего Совета Юстиции или некоторые вопросы заседания 11 июня 2023 года
Все новости

Вход

 
 
  Забыли пароль?
Регистрация на сайте